Září 2007

Soutěž o nej hrdinu z pohádek

30. září 2007 v 14:56 | Mates
No a máme tu další kolo soutěže o nej hrdinu z pohádek tak koukejte hlasovat.
1,Shrek
http://www.videodetective.com/photos/463/019453_25.jpg
2,Kocour v botách
http://www.hollywoodtoday.net/wp-content/uploads/2007/05/puss-in-banderas.jpg
3,Oslík
http://popwatch.ew.com/photos/uncategorized/94257__shrek_l.jpg
4,Pinokio
http://www.peter-noster.de/wordpress/wp-content/uploads/2006/12/shrek.jpg
5,Perníček
http://content.answers.com/main/content/wp/en/2/22/Gingerbread_man.jpg

Ceny za bleskovku

30. září 2007 v 11:26 | Mates
Škoda že se vás nezůčasnilo víc.

Bleskovka

29. září 2007 v 22:37 | Mates
A máme tu první bleskovku.Tak se do ní dejte a ukončíme to dnes v 0:00 nebo zítra až se probudím.Tak pište.
1,My Chemical Romance/Tokio Hotel
2,Vyvolení/Ztraceni
3,Ordinace v růžové zahradě/Letiště
4,Hilary Duff/Lucie Ondráčková
5,Gerard Way/Bill z TH
6,Rock/Pop/Hip hop/Emo/Dance/Techno/Metal
7,Avril Lavingne/Madona
8,Hlasuj v anketě
Takže konec je až řeknu STOP!!!!

Vzkaz pro Rezuli

29. září 2007 v 19:13 | Mates
Ahoj Rezi chtěla sem ti nějak zdělit jak si tě vážím a sem ráda že byla ta diskotéka.A tím sme se daly do hromady ale nechápu proč né už dřív naše chyba no.
Tak takhle si tě vážím Rézi.

Váha muší

28. září 2007 v 14:42 | Mates |  Divokej bill
Zcela aktualní singl z posledního alba Divokýho Billa, který už si razí cestičku mezi nejhranější skladby tuzemského éteru.ke sloganu ,, je nutný nebýti taková pěkná tečka za naším cédéčkem.

Adrenaline

28. září 2007 v 14:36 | Mates |  Pleymo
Třetí a už poslední Francouzkou partičkou na našem CD jsou Pleymo, kteří mají na svém Myspace profilu v kolonce s označením stylu napsáno ,,alternative/metal/rock", což je zcela vystižné.Fanoušci starých Linkin Park nebo Korn by si je neměli nechat ujít.

Silný refrén

28. září 2007 v 14:26 | Mates |  Horkýže slíže
Horkýže¨líže jsou punkoví humoristé.Letos vydali novou desku Ukaž tú tvoju zoo a jejich pilotní singl, který zcela přesně vystihuje, proč má tahle parta takový úspěch.

Under a cersenr moon

28. září 2007 v 14:15 | Mates |  Gaia mesiah
Tři holky a jeden kluk, nová deska v produkci démonického Jaze Colemana, divoké koncerty, kořeny u Rage Agist Tha Machine a jasný názor-to jsou Gia Mesiah, další z naprostých fastivalových jistot.

Revizor

28. září 2007 v 14:07 | Mates |  Kryštof
A konečně se tu i oběvila česká skupina.
Kryštof se s posledním albem Rubikon a následným úspěšným halovým turné definitivně ocitl až na samém vrcholu tuzemské pop music, a tak samozdřejmě na největším festivalu v ČR chybět.My přinášíme ochutnávku právě z Rubikonu v podobě odlehčeného kousku o revizorovi.
Kryštof

Tierra ne répond plus

28. září 2007 v 13:56 | Mates |  La ruda
Na dobrý festival patří samozdřejmě i nějaké to skáčko a jednou z kapel, reprezentující tento hopkalový styl, budou i další Francouzi jménem La Ruda.I když oni nejsou čistokrevné ska, mnohem výstižnější je v tomhle případě označení ska-punk.
Musím se vám omluvit nenašla sem žádé Foto takže sorry ale pokusím se něco dodat.

Nebe

27. září 2007 v 22:55 | Mates |  My poem (básničky)
Když podívám se na nebe,
vzpomenu si na tebe.
Na naše malé procházky,
na naše malé provázky.
Ty provázky nás spojili,
a láskou nás zalili,
A ta láska veliká,
začala být malinká,
Někdo přetříhl provázky
a začali sme žít bez lásky,
a bez sebe,
začalo mi být smutno bez tebe.
A začala sem se dívat na nebe.

Lahvička s jedem

27. září 2007 v 22:48 | Mates |  My poem (básničky)
Možná se tu mezi vámi,
najde člověk jeden.
Který by mi vzal tu lahvičku s jedem.
Ale on tu nebyl,
když jsem se zní napila
a navždy do hlubin skočila.
Tam tma mě do svích spárů lapila.
Nebojovala sem,
nesnažila se.
Taky proč, když jsem nemusela?
Prokoho bych se snažila?
Prokoho bych žila?
Pro lásku? Tu neznám.
Pro přátele? Ty nemám
Ale najednou semnou někdo zacloumal,
volal na mě , křičel.
Nesnažila jsem ale jen doufala,
doufala jsem že znovu ožiji,
třeba jen nachvíli.
Abych spatřila jeho tvář to jen a jen přála jsem si.
Vystoupit ze tmi bych chtěla navždy.

Význami dnů

26. září 2007 v 16:23 | Mates |  Čarodějnictvý
PONDELI- naslouchejte svemu vnitrnimu hlasu.
UTERY- nejlepsi den k reseni vsech problemu.
STREDA- bezva den k navazani novych kamaradstvi.
CTVRTEK- nejlepsi den, jak prijit k penezum.
PATEK- skvely den pro flirtovani.
SOBOTA- tenhle den te ochrani pred vsim zlem.
NEDELE- spravny den pro urovnani vztahu v rodine.

Co je to aura?

26. září 2007 v 16:19 | Mates |  Čarodějnictvý
Co je to aura?
Podle slovníku je aura neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé. Protože energetické pole existuje kolem každé věci, má auru dokonce kus skály nebo kuchyňský stůl. Ačkoliv aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé buňky a odrazem všech jemných životních energií. Můžeme ji tedy pokládat v podstatě za součást těla, ne jen za něco, co ho obklopuje. Slovo aura je odvozeno z řeckého výrazu "aura", které znamená vánek. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje náš mentální, psychický a duchovní stav.
Zapomenutá schopnost - Lidé byli schopni vidět auru od pradávna. Mnohé staré skalní kresby zobrazují lidi s podivnými kruhy kolem hlav. Svatí byli znázorňováni se zářící nebo zlatou aurou ještě do nástupu křesťanství. Takovou svatozář kolem hlavy je možné nalézt na starých obrazech z Egypta, Řecka a Itálie.
Význam barevného spektra
Barva je forma projevu a existuje v souznění se zvukem a dalšími aspekty energetické povahy. Barva je objektivní médium, jehož pomocí se přenáší energie / informace a tudíž můžeme říci, že světlo a barvy jsou doručovatelé energetických informací. Barvy v auře je nutno chápat jako různé energeticko informační hodnoty, které se posuzují v různých rovinách vnímání. Barva v naší auře je vyjádřením druhu síly, kterým se projevujeme v životě. Prezentujeme tak svému okolí své postoje, návyky a ukazujeme na dosažený stupeň naší lidské a duchovní zralosti.
Každá barva barevného spektra poukazuje v závislosti na tom, v které části aury se nachází, na různé vlastnosti a kvality. Velký význam z hlediska interpretace mají sousední barvy, které se navzájem prolínají, jakož i intenzita odstínů, tónů, množství skvrn a jejich umístění v auře. Každý barevný tón i odstín má svůj vlastní charakter projevu a tudíž i významu, a je ovlivněn celou řadou druhotných příčin, faktorů a vzájemných vazeb.
Taktéž jako jeden z dalších pohledů ve vnímání barvy je podstata vnitřní harmonie barvy, tedy kvalita, která vyjadřuje nosnou informaci involučního či evolučního významu, daná polaritou + a - , tedy jasností a čirostí, nebo bahnitým, zakaleným tónem. Současně tímto vypovídá o velmi důležité informaci, která se týká blokace na barvu, kterou se projevuje karma v našem současném bytí.
Barvy v auře se také mění v závislosti na tom, jak se měníme my sami. Barvy, které zobrazují naše emoce či myšlenkové procesy se mění relativně rychle oproti barvám, které zobrazují naši základní charakteristiku, stupeň dosažené duchovní zralosti, charakter, podvědomí, nebo jiné informace karmické povahy, které již mají stabilnější ukotvení.
Jednotlivá, vzájemně se prolínající barevná seskupení se navzájem mísí a vytvářejí různé formace mrakovitých struktur, které mají svůj specifický význam v závislosti na jejich umístění, barevnosti, čistosti či zakalenosti. Vypovídají o našich charakterových rysech, návycích či předpokladech v osudu jedince.
Další formou barevných projevů v auře jsou barvy smíšené, které vytváří celou škálu dalších barevných odstínů. Některé z těchto barev, jako je například šedá, hnědá, sinavě zelená nebo špinavě purpurová se v auře vyskytují lokálně a tudíž nevytváří základní barvu aury. Lokální místa těchto specifických barevných hodnot poukazují na disharmonické projevy. Jsou to barvy, kterých by se měl člověk snažit zbavovat, protože mu znemožňují vnímání a projevování se v citové a duchovní kvalitě.

Čarodějky

26. září 2007 v 16:15 | Mates |  Čarodějnictvý
Znáš určitě dobu kdy se čarodějnice upalovali na hranicích.Nikdo si však neuvědomuje a ani neuvědomoval kdo čarodějnice jsou.Byli to léčitelky, porodní báby, šamanky a kněžny.Oddávaly, uklidňovaly spory a samozřejmě čarovaly.Oblékali se do volné dlouhé košile z bílého plátna s červeným pentagramem v oblasti žaludku.K výbavě patří i dlouhý plášť s kapucí.Spodní prádlo není žádné a když jo, musí být čistě bílé.
Jinak víra v čáry a magii je ta nejstarší na světě!Její kořeny sahají v Evropě až do 5. století, kdy naši předci museli žít v souladu s přírodou aby vůbec přežily.Tak vznikla spiritistika, která se projevovala různými rituály a symboly.Položila tak základy čarodějnictví.řídila se pohyby slunce, měsíce a hvězd, střídáním ročních období, smrtí a životem.Centrem víry byly ženy, jejich vědění o porodu a sexualita.Rituály většinou prováděly moudré ženy, které se vyznaly v léčitelství a byly považovány za věštkyně.Od roku 1000 začala církev proti těmto ženám bojovat.
Měla strach z jejich síly.Byly pronásledovány a upalovány na hranicích.Procesy a čarodějnicemi v Evropě skončily až v roce 1793.V Africe a Indii je ještě dneska víra v čarodějnice a magii velmi rozšířená.
Nejstarší profese první čarodějnice na světě prý byla Aradia, dcera Diany a boha slunce Lucifera.Kromě dobrých duchů vládli našim předkům i duchové s horší povahou.Řekové měli hroznou kouzelnici Hekaté, vládkyni podsvětí, nebo Kirké, čarodějnici, která z přátel Odyssea vykouzlila prasata.
Rozeznáváme tři druhy čarodějek:
BÍLÁ:To byly ženy, které uměly probudit lásku, odvrátit uřknutí a poradit,.Používaly kořínky, bylinky a modlitby.
ČERNÁ:Uměly uřknout a uhranout a předpovídat budoucnost pomocí kouzel, zaříkávání a odporných lektvarů.Prý na sebe uměly brát zvířecí podobu, v noci vycházely ven a vraždily děti i dospělé.
SATANISTICKÁ:Tyhle byly přímo ve spojení s démony, létaly na sabat a tam prováděly různé zvrácené rituály, tře a milování s ďáblem

Emo co si o něm myslím

26. září 2007 v 15:58 | Mates
Podle mě je Emo moc nafouklá bublina.Nechápu co s tím všichni mají, myslím že není in být nějakej styl jen abych byla moderní.Něco jinýho to je když to tak někdo cítí ale i tak řezat si žíly, jenom abych byla in je fakt ubohý ne že by mě to mělo vadit ale i tak svůj názor říc můžu.Takže můj názor je staň te se emo jen když to tak cítíte a ne jen abyste byly moderní.Stačí přece jen jedno koupit si oblečení v tom stylu a třeba se i nechat v tom stylu ostříhat a ne si řezat žíly.Někdo nám dal život a určitě to dalo zabrat, tak bysme mu to neměli oplácet tím že jeho úsilí zahodíme do koše když se podřežeme.Tvý mámě to asi určitě dalo zabrat tě dostat na svět, a ty si jednoduše podřežeš žíly a to není řešení.Jak ti je když něco děláš a druhej člověk to zničí, takoví to musí být i pro člověka kterýho sklameš tím že si podřežaš žíly.A pak ty jizvi kterejch se nezbavíš.A tak vám radím neřežte se.Tak to je můj názor

Italské prázdniny

26. září 2007 v 15:35 | Mates |  Filmy
V halvní roli je Hilary Duff která hraje Lizzi.Lizzie s celou třídou odjíždějí na školní vílet do Itálie.Kde se bezhlavě zamiluje do pop-hvězdy Paola, když ji spatří tak nevěří svým očím.Lizzy je stejná jako jeho bývalá přítelkyně.A Paola napadne toho využít, z Lizzie udělá svou přítelkyni s kterou zpíval.Chce ze své přítelkyně udělat hloupučkou holku co neumí zpívat a Lizzi to opravdu neumí.V tu chvíli se ale Paolova přítelkyně vrací.Povede se Paolovi z Lizzi udělat to co chtěl nebo se mu to nepovede?Na to musíte přijít sami tak se na ten film mrkněte stojí to za ten strávený čas u TV.Italské prázdniny/The Lizzie McGuire Movie/
Italské prázdniny/The Lizzie McGuire Movie/
Italské prázdniny/The Lizzie McGuire Movie/

Gerar Way

26. září 2007 v 10:53 | Mates |  My Chemical Romance
,,Kyž mi bylo šestnáct, bylo to sakra těžký.Vždycky jsem byl jinej.Chtěl jsem být umělcem, vymikal jsem se normálu.Byl jsem vlk samotář, kterej se pořád opíjel." Vzpomíná dnes lidmi obkopovaný frontmen MCR Gererd Way(29).Jeho dětstvý rozhodně nebila procháska růžovím sadem.Vyrůstal v americkém New Jersey, kde jeho spřízněnou duší byla hlavně babička, která ho naučila malovat a zpívat.Spolužáci ve škole ho ani netrýz
nili, protože si ho prakticky ani nevšímali.Jeho osamocení umocňoval i fakt, že ho rodiče neradi pouštěli ven, protože bydleli v dost nebezpečné čtvrti.Gererd se tak uzavíral do sebe a do svého světa fantazie.Tehdy začal mít i přettuchy o smrti.Najednou měl Gererd pocit, že mu všichni blízcí umřou a že zůstane sám.Moc mu nepomohla ani neťastná láska.,,Hrozně se mi líbila jedna holka.Měl jsem ji moc rád.Jenže ona mělakluka, a to mě trýznilo.Pohyboval jsem se na okraji zofalství, žárlivosti a alkoholismu,"vzpomíná na nešťastné období Gerard, který se s depresemi a závislostí potýkl až do roku 2004.

Foto

26. září 2007 v 10:48 | Mates |  Manrage
Manrage sou fakt boží aspoň pro mě.

Význami barev

25. září 2007 v 18:22 | Mates
Obecně pro všechny barvy platí, že pokud se některé vyhýbáte, nebo ji přímo nemáte rádi, ukazuje to na problém v dané čakře a oblasti, kterou tato čakra vyjadřuje. A je to přesně ta barva, kterou nejvíce potřebujete. Barvy nám tímto způsobem mohou do určité míry pomoci identifikovat a řešit některé problémy, které máme.
Červená - barva první kořenové čakry. Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje, aby byly zrealizovány naše nápady a ideje. Podporuje imunitní systém.
Oranžová - barva druhé sexuální čakry. Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše. Léčí pocity nedůvěry a sebeúcty. Pomůže překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti.
Žlutá - barva třetí čakry slunečního pleteně (solar). Je veselá, živá, pronikavá a projasňující. Učí nás zdravému sebeprosazení, asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Léčí orgány trávicího traktu. Podporuje intuici a tvořivost.
Zelená - barva čtvrté srdeční čakry. Uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu. Jako barva srdeční čakry napomáhá k tvoření, proto taky platí, že umění je zhmotněná láska. Povzbuzuje přátelství, lásku a sounáležitost k okolí. Učí nás umět se odevzdat.
Modrá - barva páté komunikační čakry. Je to hlavní barva sebevyjádření ve všech oblastech. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.
Indigo - barva šesté čakry - třetí oko. Napomáhá ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře a samotnému prožití těchto stavů. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání.
Fialová - barva sedmé korunní čakry. Je duchovní barvou. Přináší inspiraci, pokoru a napomáhá meditacím. Zklidňuje hyperaktivní děti.
Hnědá - zemitá barva, dodává klidnou, stálou energii. Pomáhá k dokončování věcí a úkolů. Je barvou zdravého rozumu a schopnosti stát nohama pevně na zemi.
Černá - barva ochranná, ale jen do určité míry. Pohlcuje energii. Její přílišné použití uzavírá čakry, odebírá energii z těla, kterou se pak snažíme získat někde jinde, vede ke stavům sklíčenosti. V kombinaci s bílou tvoří celek složený z protikladů (jin a jang).
Bílá - působí také ochranně, ale na rozdíl od černé jako zrcadlo - odráží energii. Je barvou čistoty a nevinnosti, ale také symbolizuje konec. Stabilizuje a posiluje, očisťuje celou energetickou soustavu, neboť vzniká smícháním všech barev spektra. Umocňuje působení barvy, s níž je používána.